Alfa Bioenerji

ALFA BİOENERJİ® NEDİR?

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji frekansları ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor.

Bir anlamda alfa bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.

Rus, Şaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerini de kısmen barındırmaktadır.

Alfa Bioenerji© Tekniği Kenan Boyraz'ın 20 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde doğan, gelişen etkili bir yöntemdir. Köken olarak Orta Asya'ya dayanmaktadır. Başkalarına öğretildiğinde, etkili olarak uygulanabilen dünyadaki nadir ve en etkili tekniklerden birisidir.


Bu yöntemle insanları buluşturma eylemine 2011 yılında Rusya ve Orta Asya'daki  bioenergetik-psikoenergetik uzman hocalarının icazetiyleeğitmenlik eğitim ve inisiyesinden geçerek başlamıştır.

Hedef, sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.
 
Alfa bioenerji© akımıyla en etkili ve aktif olarak irtibata geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için en başta 2 günlük Alfa  Bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

NEDEN DAHA ETKİLİ ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA’lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu. Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi akışı ve titreşim şekli olduğu tespit edildi.

Bu yöndeki bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olarak hitap etmediği tespit edildi. Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji® metodu oluştu. Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur.

DÜNYADA KULLANIMI

ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Bionerji seansları neticesinde çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon, böbrek, bel-boyun-sırt ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor.

Artık bütün dünya da uygulanan ve ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemini öğrenmek için sizde Alfa Bioenerji Eğitimine ya da seanslarına siz de katılabilirsiniz.

 

ALFA BİOENERJİ© 4 AŞAMADAN OLUŞMAKTADIR

1. MODÜL

 • Alfa Bioenerji© frekanslarıyla bağlantıya geçebilmeyi, güçlendirebilmeyi ve aktarabilmeyi,
 • Enerjiyi ellerde preslemeyi, yoğunlaştırmayı ve mercekleyebilmeyi, kanal olabilmeyi (10-90 cm uzaktan)
 • Enerji beden hatlarını akort edebilmeyi ve bio-manyetik pasları,
 • Enerji merkezleri ve salgı merkezleri üzerinden aktarım yapabilmeyi
 • Çakra blokajlarını açma ve her çakranın beyin ile olan koordinasyonunun sağlanması ve akort
 • Negatif enerjilerden arınıp yüksek boyut enerjileriyle programlanabilme yöntemlerini
 • 5 çeşit bioenerjetik  Prana/Nefes tekniğini
 • Enerjetik akımla çeşitli hastalıklar üstünde çalışma stillerini
 • Uzaktan Alfa Bioenerji  yapabilme/gönderebilme yöntemlerini
 • Kendimizi negatif enerjilerden arındırabilmeyi ve koruyabilmeyi
 • Alfa Bioenerji© şifa akımını kendi beden katmanlarınıza da şarj edebilmeyi, daha sağlıklı, daha zinde ve ruhsal olarak dengede kalabilmeyi, rahatsızlıklarınız üzerinde çalışabilmeyi UYGULAMALI ve UYUMLANMALI olarak ÖĞRENECEKSİNİZ.

2. MODÜL

Eğitimini alabilmek için en az 200-300 saatlik uygulama yapmış olmak ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden 3 Ay geçmiş olması ve kişinin kendisini hazır hissetmesi gerekmektedir. Bu aşamada 2. aşama akımına uyumlanıp/realize olup  titreşimleri yükselterek tali yöntemleri ve detaylı çalışma stillerini öğrenme, hipnotik yöntemler, akupunktur meridyenlerini aktifleştirme, ayakta geniş alanlı yüksek frekanslı stimülatif yöntemlerle çalışma vb. içeriğe sahiptir. 

3. MODÜL

Aşamada ise Orjinal Hipnotik-Bilinçaltı-Trans yöntemleriyle destekli olarak Alfa Bioenerjiyi kullanma metodları öğretilecektir.

4. MODÜL

Aşamada ise Kuantum titreşimlerine erişme ve kullanma, ruhsal arınma, bedene,  bilinçüstü düzeye hakimiyet kurma, sezgisel açılım ve kullanabilme,  enerji meridyenlerini aktive eden asanalar, şifanın-şifacılığın paradigmaları gibi kapsamlı çalışmalar içeren bir eğitimdir. Kamp şeklinde yapılması planlanmaktadır.

ALFA BİOENERJİ® EĞİTİMLERİ ve TERAPİLERİ.

Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal ve Enerjetik Bütüncül Şifa Metodu