Kirlian Fotoğrafçılığı ve Aura

Kirlian Fotoğrafçılığı ve Aura

Bay ve bayan Kirlian'ın yaptığı kamera ile şans eseri olarak ortaya çıktığı Kirlian fotoğrafcılığı, enerji yüklü olan nesenelerin filmlerde bir görüntü bırakmasına yol açabilecek bazı değişikliklere neden olduğu sonucu ile gelişmiştir.
 
Kirlian fotoğrafları, madde ötesi ve ruhun varlığının mevcud olduğu yönünde önemli bir delildir.

Bay ve bayan Kirlian'ın yaptığı kamera ile şans eseri olarak ortaya çıktığı Kirlian fotoğrafcılığı, enerji yüklü olan nesenelerin filmlerde bir görüntü bırakmasına yol açabilecek bazı değişikliklere neden olduğu sonucu ile gelişmiştir.

Kirlian Kamerası cansız nesne veya canlı varlıkların fotoğraf görüntülerinin yüksek değerli bir elektriksel alan vasıtasıyla elde edildiği cihazdır. Kamera başlangıçta, bitkilerin veya onların bazı kısımlarının, özellikle yapraklarının fotoğraflarının çekilmesinde kullanılmıştır. Daha sonraları ise, insan vücudundan yayılan biyo elektriksel manyetik enerjinin resimleri de çekilmiştir.

Bir elektronik mühendisi olan Samyon Kirlian, insan eli, böcek veya bir bitki yaprağını, fotoğraf plağı üzerine koyarak, bunu da bir elektrodun üzerine yerleştirip, sırayla cismi, yüksek voltajlı elektrik akımına ve alçak amperli elektrik akımına maruz bırakmıştır.

Teknik bakımdan, bu görüntülerin elde edilmesinde kullanılan iki metot vardır. Birinci metot, söz konusu nesneye kuvvetlice elektrik vermek ve ondan yayılan radyasyonun karanlıkta normal bir kamera ile fotoğrafını çekmek. İkinci metot ise nesneye birinci metotta olduğu gibi doğrudan değil de, nesnenin çok yakınına yerleştirilmiş voltajı farklı bir veya iki tane metal plakadan geçirilen yüksek gerilimli akım uygulamaktır. Bu metotta kamera kullanılmaz; hassas fotoğraf materyali, nesneden doğrudan doğruya görüntü alacak şekilde düzenlenir. Birinci metot daha kapsamlı görüntülerin elde edilmesini mümkün kılar. İkincisi, daha düşük güçlü elektrik kullanarak çok daha fazla ayrıntının görülmesini sağlar. Bu nedenle deneycilerin çoğu güvenlik ve kullanım kolaylığı açısından ikincisini tercih etmişlerdir.
 
HER İNSANDAKİ PARMAK UÇLARINDA BULUNAN, KİRLİAN FOTOGRAF CİHAZIYLA 
GERÇEKLEŞTİRİLEN BİR ÇEKİM:
 
İnsanda değişik şekillere bürünen bir biyoenerji sistemleri bulunmaktadır. Yani fiziksel, elektriksel, biyoelektriksel, biyoenzimatik enerjiler. Bu enerji formları karşılıklı olarak birbirine dönüşmektedir. Her canlı hücre bir şebekeye bağlıdır ve hiçbir hücre bağımsız değildir. Vücudumuzda tüm organlarımızı saran ve fiziksel, kimyasal, hücresel düzeyde değişebilen bir sinir sistemi enerjisi mevcuttur.

Akapunkturun temeli olan Çin Tıbbı, bu enerjinin insan bedeninde sürekli olarak tek yönlü aktığından bahseder ve bu enerji insan bedeninin sinir ağı boyunca daima akmaktadır.

Fizik bedenimizle diğer bir canlıya yaklaşıp ona dokunduğumuzda enerjimizi de, aynı zamanda o canlı ile irtibata geçiririz. Bu durumda bir biyoenerji diğer bir biyoenerji ile temas etmiş olur ve bu şekilde bir enerji alışverişine yol açar.

Sonuç olarak, Kirlian fotoğraf tekniği ile normalde göremeyeceğimiz biyoenerji alanımız (Aura), özel bir elektrik alanı içine alınarak sınırları ve çeşitli ışıma şekilleriyle fotoğraf kağıdı üzerinde açıkça görünür hale getirilmesi tekniğidir.
İNSAN AURA(ENERJİ BEDEN) ÖRNEKLERİ:

YAPRAKTAKİ ENERJİ:

ALFA BİOENERJİ® EĞİTİMLERİ ve TERAPİLERİ.

Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal ve Enerjetik Bütüncül Şifa Metodu