Bioenerji Nasıl Kullanılır?

Bioenerji Nasıl Kullanılır?

İnsan kainatın bir parçasıdır.Yaratılmışların en şerefilsidir. Kişiliğini, düşüncelerini, duygularını maddeden ayrıymış gibi algılar. Modern bilim, burada söz konusu olanın ve bilinçli etkileyenin ne olduğunu araştırmalıdır. Bu araştırmanın evrensel enerji hakkında bilgileri, bugün için bilinmeyen hakikatlerle götürebilir. Evrensel enerji yönünden bulunamayan sezişler, bilimsel çalışmalarda çok daha kuvvetli hissedilmektedir.
 
Bioenerji, bizzat seans almadıkça farkında varılamayan bir yöntemdir.Aksi takdirde “inanıyorum”, “başkalarında iyileşmeler gördüm, doğru bir şey olsa gerek, böyle bir şey var olsa gerek” şeklinde bir inanç halinde kalır(ilmelyakin hali.)Hissedip yaşayarak  “bilmek”, inanmanın ötesinde bir durumdur.Kesin bilmek halidir.Yani (Hakkalyakin hali.
Evrensel enerji ve evrenin yapısını bilimsel ve akıcı bir şekilde anlatmak ve meydana çıkarmak, insana derin bir iman duygusu verir. Evrensel enerjiyi insan boyutunda değerlendirdiğimizde, insan bedeninin karmaşık evrensel enerjisinin boyutları olduğunu gösterir. Evrensel enerji bilimi, bedendeki enerjiyle beraber, bunların belirli noktasında enerji merkezleri oluşturduğunu ve bu merkezleri birbirine bağlayan enerji iletişim kanalları olduğunu kabul eder. Evrensel enerji merkezleri, evrenden evrensel hayat enerjisini alıp vücuda dağıtırlar. Evrensel enerji merkezlerimiz açık olduklarında, evrenden gelen enerjiyi kabul ederler, alırlar ve metabolizmamıza iletirler ve içimize akmasını sağlarlar. Vücudumuzun evrensel enerjisini arttırmak için, evrensel enerji merkezlerimizin açık ve akıcı tutulmasını sağlamak çok önemlidir.
Evrensel enerji biliminde hastalıklar her zaman, evrensel enerji seviyesinde bir enerjinin tıkanmaması olarak izah edilir. Evrensel enerji ve yaşama isteği arasındaki ilişki çok belirgindir. Heyecanlanan bir insanın evrensel enerjisi arttığında kişi hayata daha sıkı sarılır, gelecekteki karamsarlıkları umuda dönüştürür. Evrensel enerji bilimi akıl sahiplerine, yani aklını kullanan ve düşünenlere hitap eder.
 
Bu benzersiz ve modern bioenerji şifa tekniği, vücudunuzu olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuzun psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirecek, yaşam akımını güçlendirecektir.
Bioenerji uygulaması kökleşen psikolojik ve ruhsal beceri sistemlerini, ayrıca sağlık sorunlarınıza neden olan enerji tıkanmalarınızı çözecektir.
Vücut sisteminizin kullanımına bağlı, yaşama dayanma gücü yıpranmalarına karşın, işlev aksilikleri tekrar sağlıklı düzeye ulaşacaktır.
Vücudunuzu bloke eden enerji sisteminiz organlarınızın iletişim ve çalışma düzeyini olumsuz etkileyerek verimli organlarınızın verim vermesini negatif etkilemektedir. Allah kaynaklı bilinçli ve yetenekli bioenerji tedavi sistemi vücudunuzun organlarını tamir ederek işlevsel düzeyini maksimum seviyeye çıkarır.
Bioenerji ile tedavide vücudun yıpranmış yaşam enerji sistemsel akımına, ilahi evrensel enerji sirkülasyon tekniğini ellerinizle yansıtarak, organların güç kayıp düzeyini eski gücüne ulaştıracaktır.

 

ALFA BİOENERJİ® EĞİTİMLERİ ve TERAPİLERİ.

Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal ve Enerjetik Bütüncül Şifa Metodu