Alfa Bioenerji© Nedir?

Alfa Bioenerji© Nedir?

Alfa Bioenerji tekniği Orta Asya kökenli olup Kenan Boyraz'ın 2000 yılından bu yana 19 yıllık çalışmaları ve araştırmaları ve binlerce insanla yaptığı bireysel seanslarının neticesinde gelişen, ekol haline gelen  etkili bir yöntemdir.

Kainatın enerjisi sürekli değişmekte, güncellenmiş yeni enerji titreşimleri ile dünyamız ve insanlık buluşmaya devam ediyor.

Bir anlamda Alfa Bioenerji güncellenmiş etkili enerji frekanslarına dayalı ve içinde kozmik bilgi barındıran modern bir şifa metodudur.Başkalarına öğretildiğinde de aynı etkiyi gösteren mükemmel bir şifa teknolojisidir.

Rus, Kaman, Çin ve kadim  bioenerji tekniklerinin ruhunu da içinde barındırmaktadır.

 

Alfa Bioenerji ekolünün kurucusu Kenan BOYRAZ bu yöntemle insanları terapistliğinin 12. yılında buluşturma eylemine 2011 yılında eğitmenlik eğitimi aşamasını alarak  başlamıştır.

Hedef, sayı olarak az insana öğretmek; ama etkili ve nitelikli ve yeterli olarak öğretmektir.
 

Alfa bioenerji akımıyla en etkili ve aktif olarak bağlantıya geçebilmek ve nasıl kullanılacağını öğrenmek için 2 günlük bioenerji eğitimi seminerine katılmanın yeterli geldiği görülmüştür.

Alfa Bioenerji 4 Aşamadan oluşmaktadır:

Bu eğitim semineri 1. Aşamadır; ancak ileri derecede yeterlidir.2. aşamaya katılmak bir şart yada zorunluluk değildir.

2. Aşama  Eğitimini alabilmek için en az 300 saatlik uygulama yapmış olmak, başarılar elde etmek ve 1. Aşamayı almış olmasının üzerinden en az 3 ay geçmiş olması gerekmektedir.

3. ve 4. aşamalarda ise  Bilinçaltı , Trans teknikleri, meditasyonlar ve bunları enerji şifasıyla beraber kullanma yöntemleri öğretilecek olup ilerde yapılması planlanmaktadır.

Bu 2 günlük (1. Aşama) uygulamalı eğititim seminerinden sonra katılımcıların bol uygulama yaparak kendilerini devamlı geliştirmeleri çok önemlidir.

Alfa Bioenerji Eğitim Seminerinden geçenler ve gayretle uygulama yapanlar daha ilk aylardaki uygulamalarında beyin tümörü, kısırlık, epilepsi, kist.. gibi ciddi rahatsızlıklarda çok büyük başarılar sağlamışlardır.Bugüne  kadar kursiyerler eliyle takriben 15 bin insan iyileşmiş, daha kaliteli bir hayata temas etmişlerdir.

ALFA BİOENERJİ NEDEN DAHA ETKİLİ?

Modern bilimle beraber insan biyolojisine yönelik; özellikle genlere, DNA'lara ve bedendeki elektrik akımlarına yönelik çok büyük gelişmeler oldu.

Enerjinin bir araç olduğu, asıl insan üstünde etkili olanın enerjinin içinde barındırdığı kozmik bilgi akışı ve titreşim şekli olduğu tespit edildi.

Bu yöndeki  bilimsel gelişmeler karşısında bioenerji şifacılığı anlamında kullanılan eski tekniklerin hem titreşim olarak hem de aktarım metodu olarak günümüz insan bedenine yeterli olarak hitap etmediği tespit edildi.

Bütün bunlar esas alınarak zaman içinde etkili Alfa Bioenerji metodu oluştu.

Alfa Bioenerji, kişinin fiziksel-zihinsel-ruhsal ve enerjetik tüm yönlerine etkili olarak hitap etmeyi amaç edindiğinden enerji aktarımında gerek bioenerjist ve gerekse terapi alan kişi alfa moduna direkt olarak kendiliğinden geçmektedir.

Öğrenilmesi kolay ve zararsız, etkisi ise oldukça yüksek bir bioenerji şifa metodudur.

BİOENERJİ TIBBININ DÜNYADA KULLANIMI: ABD, Çin, Japonya, Rusya Federasyonu, Kazakistan, Kırgızistan, Azerbaycan, bazı Arap ülkeleri, Batı Avrupa Devletleri ve bilhassa İngiltere’ de bioenerji tıbbı geniş çapta hizmete girmiştir. Üniversitelerde, tıp fakülteleri bünyesinde , enstitülerde bioenerji eğitimi verilmektedir. Ayrıca dünyanın tüm uygar ülkelerinde de bioenerji tıbbına karşı ilgi artmakta, bioenerji tıbbı giderek daha iyi tanınmakta, hastalıklarla mücadelede etkin şekilde uygulanmaktadır.

Bionerji seansları neticesinde  çeşitli ağrılar, kronik yorgunluk sendromu, migren, eklem / mafsal rahatsızlığı, beyin felci, kalp, damar tıkanıklığı, kanser, prostat, kısmi felç, depresyon,  böbrek, bel-boyun-sırt  ağrıları, romatizma, kireçlenme, tümör, kas güçsüzlüğü, denge bozukluğu v.b. bu frekansların gerektiği gibi uygulanması sonucunda iyileştiği bildirilen rahatsızlıklar arasında yer alıyor ama bunlarla sınırlı kalmıyor. 

Artık bütün dünya da uygulanan ve  ülkemizde de sağlık bakanlığı tarafından tamamlayıcı/ alternatif tıp olarak kabul edilen Bioenerji şifa yöntemini öğrenmek için sizde Alfa Bioenerji Eğitimine ya da seanslarına siz de katılabilirsiniz.

Önemli Not : Bioenerji uygulaması teşhis yada tıbbi tedavi uygulaması olmayıp vücudun enerji bedeninin dengelenmesini sağlayan bilimsel bir uygulamadır. Yukarıda belirtilen rahatsızlıklar için bioenerjist asla kesin teşhis ve tıbbi tedavi iddiasında bulunamaz. Söz yada garanti veremez. Bioenerji seansı vücudun sistem bozukluklarını ortadan kaldırır. Bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. Enerji dengelenmesi ve vücudun akordunun yapılmasıyla vücut sağlıklı sistemini yeniden kurar. Tıbbi tedavi ve kontrollerinizi takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır.

ALFA BİOENERJİ® EĞİTİMLERİ ve TERAPİLERİ.

Fiziksel-Zihinsel-Ruhsal ve Enerjetik Bütüncül Şifa Metodu